7-9 жовтня 2022 року, у співпраці з Київським міським будинком вчителя, відбувся триденний тренінг за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» для педагогічних працівників закладів освіти м. Києва. Захід було проведено в рамках програми «Рука допомоги Україні» за фінансової підтримки Канадсько-української фундації (CUF). У серпні цього року CUF надала грант на розширення програми, що готує тренерів-психологів для роботи з травмою війни у дітей та дорослих. Проєкт реалізує БФ «Надія по всьому світові» за підтримки американських та канадських партнерів, благодійних організацій HOPE worldwide (США) та HOPE worldwide Canada (Канада).

Тренінг у Києві – це перший із 12 запланованих в рамках гранту навчальних тренінгів за методикою «Діти та війна. Навчання технік зцілення». У ньому взяли участь 24 педагогічні працівники з Києва, які продовжать працювати з дітьми та дорослими, навчаючи їх ефективних і дієвих навичок самодопомоги та подолання травми війни.

«Це були три незабутні дні живого спілкування, повторення важливої теорії та набуття надзвичайно корисних практичних навичок. Щиро дякуємо тренеркам програми – Ірині Суховій, Наталії Подоляк і Тетяні Обоянській. А також радіємо знайомству з колегами та налаштовуємось на плідну співпрацю у майбутньому», – розповіла Олена Луценко, методистка методичного відділу Київського міського будинку вчителя.

Ось кілька відгуків від учасниць тренінгу:

«Для мене тема актуальна на 10 балів. За допомогою звертаються батьки та учні, які отримали стрес під час воєнних дій. Дуже сподобалося професійне викладання матеріалу, підготовка і толерантність тренерок. Зміст технік, матеріалу відповідає сучасній життєвій необхідності. Вважаю, що використання цих технік у роботі надасть мені можливість знизити рівні ПТСР у дітей та дорослих, котрі до мене звертаються за допомогою. Дуже дякую за такий дієвий та сьогоденний інструмент у роботі практичного психолога» (Оксана Малюга).

«Тема тренінгу дуже актуальна, оскільки зараз ми всією країною знаходимося в надскладних воєнних умовах. Страждають всі, і дорослі, і діти, але особливо наше майбутнє підростаюче покоління. Тому надання їм психологічних технік в цих умовах може врятувати не тільки їхню психіку, але й життя! Тренінг «Діти та війна. Навчання технік зцілення» наповнив мене новими техніками, вправами, цікавинками, лайфхаками, я насолодилася приємним смаком живого спілкування, спробувала себе у новій ролі майбутнього тренера і це мені дуже сподобалось. А головне, я зрозуміла, що я на правильному шляху! ДЯКУЮ! Все буде Україна!» (Дар’я Шаханова)

«Я зараз відчуваю сили допомагати, додала знань і практик. Чудово, що все було наживо. Дуже ціную нагоду поспілкуватися з колегами, побути в колі однодумці. Дякую, що мала нагоду потрапити до програми, за прекрасних тренерів, за нові знайомства з колегами. Прекрасно, і дуже цінно, що програма зустрічей є стандартизованою і розумієш покрокові дії, що є всі матеріали, вивірені і відпрацьовані. І допомога програми досліджена і доведена. Дякую за тепло і бажання надати знання. Мрію, що в кожній школі будуть проводити таку програму навчені психологи. І ми всі станемо сильніші і психічно здорові!» (Олександра Гудкова)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search