7-9 грудня 2022 року представники благодійної організації «HOPE worldwide» (США) виступили із доповідями на міжнародному саміті «Світ для України», який відбувся в Жешуві (Ряшів, Польща). У саміті також взяв участь Володимир Єрмаков, директор БФ «Надія по всьому світові» (Україна).

Благодійна організація HOPE worldwide, яка є довгостроковим партнером БФ «Надія по всьому світові» у 2022 році надала благодійну допомогу у вигляді ліків та медичних засобів на суму 20 мільйонів доларів для сімей по всій Україні. Про координацію дистрибуції гуманітарної допомоги розповів Дейв Томлінсон, старший директор «HOPE worldwide» з реагування на катастрофи.

Аманда Сандерс, радниця з міжнародної психосоціальної підтримки «HOPE worldwide» представила результати роботи української команди проєкту «Рука допомоги Україні», який реалізує БФ «Надія по всьому світові», і розповіла про психосоціальну підтримку, яку тренери проєкту надають внутрішньо переміщеним особам, біженцям, мешканцям деокупованих населених пунктів і тих, що постійно зазнають обстрілів.

Саміт «Світ для України» (W4UA) фокусується на світових лідерах, організаціях та людях, які активно беруть участь у наданні допомоги Україні. Ця подія приваблює центральні та місцеві органи влади, міжнародні організації, НГО, бізнес, аналітичні центри та ЗМІ з України та світу в цілому.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search