У цей тривожний час непросто всім. І ми допомагаємо один одному чим можемо.
За 100 км від Києва в Коростишеві знаходиться санаторій «Тетерів», де цього літа створено центр для переселенців з тимчасово захоплених територій. Там живе близько 500 людей, в основному жінки і діти. Піклується про них Міжнародний благодійний фонд «Шпиталь Майдану» і Волонтерська Сотня. Ті самі, що організували в лютому госпіталь на Трьохсвятительській, мережу складів з одягом і продуктами, які поповнюються виключно за рахунок пожертв киян, кілька центрів у Київській області для проживання переселенців. У Коростишеві люди живуть тимчасово – до звільнення їх міст. Через віддаленість Коростишева гуманітарну допомогу доставляти туди непросто.
Чим можемо допомогти: заплановано сформувати для них «стратегічний запас» продуктів і речей першої необхідності на випадок перебоїв у забезпеченні, який буде включати:
крупи (гречка, рис та ін.),
макарони,
борошно,
консерви фабричного виробництва (м’ясні, рибні),
згущене молоко,
овочі,
спеції (цукор, сіль, лавровий лист, гірчиця, кетчуп),
канцелярія (для школярів і малюків),
засоби гігієни.
З питаннями просимо звертатися до Ірини Сухової, (067) 234-09-98.
Також необхідний транспорт для перевезення цих продуктів в Коростишів – водіїв просимо дзвонити Володимиру Єрмакову, (067) 341-97-98.
Збір продуктів відбудеться 7 вересня на службі центрального регіону в Будинку кіно об 11.00 і на службі східного регіону в Соборі Христа о 17.00.
Також потрібні волонтери, охочі допомагати у зборі і завантаженні продуктів у неділю.
Коли ми зберемо потрібну кількість продуктів, то зможемо допомогти з теплим одягом, взуттям, дитячим харчуванням, навчанням дітей, медикаментами.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search