Минає рік. Він був, напевно, різним для кожного з нас. І веселим і сумним, в чомусь успішним, в чомусь не дуже, приносив надію і розчарування, виконував одну мрію і забирав іншу. Всі ми щось втрачали, а щось знаходили. Є про що поміркувати й підвести підсумки року.
Але те, що можна сказати напевно – кожне зусилля над собою, кожна спроба подолання, кожна думка про допомогу іншому, просто так, без особистої вигоди, інтересу, а так, від душі, серця, може навіть потай – це справжній успіх і прекрасно прожитий рік! Витратьте Ваш цінний час, щоб згадати ці моменти, ці здобуті Вами перемоги над лінню, байдужістю, егоїзмом, критичністю, злістю.
Ми від усієї душі бажаємо Вам закласти ці перемоги в основу Вашого життя в новому 2010 році! Якщо Вам не вдасться нічого згадати, просто подумайте про те, як буде чудово, якщо щось подібне трапиться з Вами в Новому Році!
Нехай цей рік принесе Вам найцінніші скарби Життя – Віру, Надію і Любов!
Дякуємо всім нашим дорогоцінним співробітникам, волонтерам, партнерам! Світло й тепло ваших душ зігріває по-справжньому серця і душі людей!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search