16 квітня відбулася один із найяскравіших дитячих благодійних заходів року – «Бал маленьких принців і принцес»!
Бал проводиться вже вп’яте, але з кожним роком інтерес до цього заходу лише зростає, а сам бал стає кращим і яскравішим. За кілька днів до початку заходу були розпродані всі білети. В цьому році змінилася назва балу. З «Бал маленьких принцес» він перетворився на «Бал маленьких принців і принцес». На наш погляд, ця назва більше характеризує цей захід.
Багато хто з учасників балу вже не вперше на святкуванні, але кожен з нетерпінням чекає цієї події знову і знову. Кожен знаходить собі заняття до смаку: хтось танцює, хтось виграє призи, хтось прикрашається і дефілює, ловлячи на собі захоплені погляди. А хтось встигає взяти участь у всьому! Це швидше за все тому, що потрапити в казку хоче кожен, а, опинившись у ній, хоче повернуться до неї знову.
Зайшовши в Київський академічний театр ляльок – потрапляєш у казку, а побачивши там безліч фрейлін, графинь, пажів, пана Фуете і різних казкових персонажів, розумієш, що казка ожила і ти один з її персонажів. Потрапивши у володіння Феї Веселки, ти виходиш від неї з яскравими і барвистими зачісками і малюнками на обличчі, в магазині Доброї Феї можеш придбати аксесуари до свого костюму, біля ставка черепахи Тортіли – наловити риби, відшукати золоте яйце курочки-ряби, разом з Попелюшкою та її принцом закрутитися у танці, з Котом у чоботях та Русалочкою пограти в ігри.
Цього року у нас на балу були особливі гості: студія свят та урочистостей «Компот», танцювальний колектив «Нарнія», бальні колективи «Шанс», «Кукарача», шоу-театр «Дієз».
Вперше цього року була проведена лотерея для дорослих, головними призами якої були: обід на 1000 грн. в ресторані «Рішельє», майстер-клас від «Дрібнички», торт від торгової марки «Насолода» та ін.
Кожен учасник балу отримав подарунок від кондитерської компанії «Насолода» та косметичної фірми «Оріфлейм».
Цього року бал відвідало більше 800 батьків і дітей!
Захід обслуговувало близько 100 волонтерів.
З продажу квитків і в ході заходу було зібрано 115 887 грн, а всі учасники балу отримали заряд енергії і радості, і ні з чим незрівнянне відчуття підтримки дітей, які так потребують допомоги. Зібрані кошти підуть на підтримку і розвиток дитячих проектів Фонду в школах-інтернатах.
Фотогалерея балу.
Висловлюємо величезну подяку всім, хто взяв участь у підготовці та проведенні заходу і сподіваємося на нашу подальшу співпрацю!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search