10 квітня для 480 принців, принцес та їхніх батьків привітно відчинив свої двері чудовий замок – Ляльковий театр на Грушевського. Для багатьох з нас «Бал маленьких принцес» став доброю щорічною традицією. Діти чекають цю подію цілий рік. Було видно, з яким трепетом і захопленням маленькі принци і принцеси заходили в зали, як від душі віддавалися веселощам і танцям, як захоплено гралися.
Цього року особливою популярністю в ігротеці користувався рибний ставок, в який так і хотілось залізти кільком принцам і принцесам. Магнетичні властивості води ваблять з такою ж силою, навіть якщо ти принц!
Завдяки акції «Бал маленьких принцес» було зібрано 70 000 гривень. З вирахуванням оплати оренди, кошти підуть на фінансування благодійних проектів Фонду.
Цією подією ми так само хочемо розвивати культуру благодійності, меценатства, щоб ті, хто бере участь у балі, усвідомлювали: допомагати іншим – це красиво, урочисто, святково, приємно! Допомогти іншому – це акт доброї волі, відчуття дару, який ти хочеш розділити з іншими людьми.
Хороша ідея – запропонувати дитині на наступний бал збирати гроші самій. Нехай це буде її особистий вклад. Вона буде причетна до того, що відбувається. Адже ми так влаштовані, що відчуваємо цінність і подяку тоді, коли вкладаємо самі.
Висловлюємо величезну подяку нашим партнерам: Київській Церкві Христа, Дитячій академії ФасТрекКідс, студії зачісок «Володимир Тарасюк», студії свят і розваг «Компот», медійним партнерам: Портал київських матусь, likar.infund, dytyna.info.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search