19 грудня у Київському пансіонаті для ветеранів праці (м. Київ, вул. Жукова, 2) відбувся новорічний концерт.
На це довгоочікуване свято чекали з величезним терпінням і надією. Концерт став передвісником Різдва і для волонтерів, і для 42-х сердець мешканців пансіонату, які прагнуть любові, взаєморозуміння та співучасті. Яскрава зірка запалила серця ветеранів праці, учасників Другої світової війни, а також людей із особливими потребами вірою у краще майбутнє.
Зі сцени лунали різдвяні пісні у виконанні дитячого квінтету і сольного дитячого вокалу, чоловічий оперний спів, душевне соло Ірини Павленко і авторські пісні Дениса Шпака. Святково вбрані глядачі не втомлювалися аплодувати і вигукувати «Браво!», «Біс!».
Гостей пригощали солодощами, а бажаючі мали змогу сфотографуватися на пам’ять біля новорічної ялинки (дякуємо за це Андрію Головасі). Також мешканцям пансіонату було передано 100 порцелянових горняток та набори косметичних кремів. Щиро дякуємо нашим волонтерам, які підготували це незабутнє свято!

From Новогодний концерт в пансионате ветеранов труда на ул.Жукова. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 12/30/2015 (74 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search