12 травня волонтери привітали мешканців геріатричного пансіонату з річницею Дня Перемоги. Щороку в пансіонат приїжджає багато сімей з дітьми, щоб привітати ветеранів, подарувати тепло своїх сердець, усмішки, увагу!
Уже за годину до концерту наші ветерани і мешканці пансіонату почали підходити до концертного залу, хто самостійно, а хтось і на візку, щоб поспілкуватися з волонтерами, поділитися останніми новинами.
Святковий концерт вийшов дуже насиченим, і кожен виступ зворушував до глибини душі! Виступали тільки волонтери. Звучали відомі військові пісні, також були смішні байки. Родзинкою нашого концерту стала сценка «Листи з фронту», підготовлена підлітками театральної студії «Крила». Це було дуже зворушливо – проживати з акторами події війни – смерть, голод, страх, тугу за домівкою. Наприкінці виступу наші молоді актори спустилися в зал і танцювали з ветеранами.
Після цього на всіх чекав святковий солодкий стіл і приємне спілкування! Волонтери приготували солодкі частування та підписали листівки, які вручили разом з квітами. Олег Харченко організував групи з волонтерів для привітання тих ветеранів, які вже погано ходять або тільки лежать.
Щиро дякуємо волонтерам за організацію свята!


From День Победы, гериатрический пансионат – 2012. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 5/28/2012 (161 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search