Більш як 300 волонтерів Благодійного фонду «Надія по всьому світові», спільно з представниками компанії «СК Джонсон», організували заходи, присвячені Дню Перемоги для ветеранів В.В.В., війни в Афганістані та учасників бойових дій.
8 травня було організовано привітання, концерт та солодкий стіл для пацієнтів відділення Клінічної лікарні № 1 (м. Київ). Особливу урочистість концерту, який складався із пісень воєнних років, надали фортепіанні п’єси, які виконували дорослі і діти.
9 травня у Київському пансіонаті для ветеранів праці (м. Київ, вул. Жукова) відбувся перший великий захід, організований Фондом спільно з представниками компанії «СК Джонсон». 120 волонтерів організували солодкий стіл та концерт, у кому переважали дитячі номери. Для всіх, хто має труднощі з пересуванням, солодкий стіл та подарунки розносили по кімнатах.
10 травня волонтери БФ «Надія по всьому світові» і співробітники «СК Джонсон» відвідали ветеранів і літніх людей з особливими потребами в геріатричному пансіонаті (м. Київ, вул. Бударіна). Всіх мешканців пансіонату порадували святковим концертом, солодощами і подарунками від співробітників «СК Джонсон», захисними засобами від комах для кожної кімнати пансіонату.
Фотографії зі свята в Київському пансіонаті для ветеранів праці (м. Київ, вул. Жукова, 2) дивіться тут.

“Поздравление с Днём Победы”

From 9 мая 2014 года – Киевский пансионат ветеранов труда (ул. Жукова). Posted by БФ “Надежда по всему миру” on 5/16/2014 (114 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search