В суботу, 5 квітня 2014 року, молодіжний проект «M.A.D.», до якого залучені школярі та студенти різних навчальних закладів віком від 15 до 25 років, вирішив організувати акцію підтримки для людей з особливими потребами.
Для людей з особливими потребами важливим є будь-який прояв уваги і участь в їхньому житті. Те, що може здатися міцній, здоровій людині на перший погляд дуже простим і незначним, є цінним для людей, ослаблених життєвими негараздами.
40 волонтерів допомагали одиноким літнім людям, обмеженим у свободі пересування. Було організовано день допомоги: прибирання будинку, купівля продуктів, а також спільна прогулянка для тих, хто може пересуватися.
Частина волонтерів проекту «M.A.D.» спілкувалася з сім’ями, де ростуть «особливі діти», які страждають синдромом Дауна, дитячим церебральним паралічем та ін. Молоді люди проводили час із дітьми та допомагали їхнім батькам по господарству.
В суботу, 12 квітня, планується проведення наступного заходу – прибирання території двох геріатричних пансіонатів.
Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до цього проекту.
Усі запитання та пропозиції можна узгодити з координаторами групи: Дмитро Вітренко, (093) 753-74-20, Андрій Вутен, (091) 957-57-11.

From M.A.D. – 5 апреля 2014 года – помощь семьям с “особенными” детьми. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 4/10/2014 (11 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search