У суботу, 29 листопада, відбулася поїздка до табору для вимушених переселенців, який знаходиться на території санаторію «Тетерів» в м.Коростишів.
Приїхали втрьох – Віталій Глобенко, Володимир Єрмаков і Юрій Кучеренко. Діти відразу упізнали гостей, оточили і засипали запитаннями: «А що ми будемо сьогодні робити?», «А студенти приїдуть?»…
І студенти приїхали! До їхнього приїзду діти допомогли нам підготуватися: накрити столи, розкласти солодощі. Коли приїхали волонтери проекту M.A.D., розпочався веселий балаган. У їдальні волонтери спілкувалися із дітьми, згадували попередню зустріч, грали у різні настільні ігри та разом малювали. Потім у сусідньому корпусі влаштували маленький кінотеатр і подивилися веселий мультфільм «Монстри на канікулах». Діти були щасливі, а їхні батьки – вдячні за веселе дозвілля дітей. Дякуємо 30 учасникам молодіжного проекту, які приїхали, щоб провести час із дітьми в таборі для переселенців у Коростишеві.


“Спасибо большое за фото Юрию Кучеренко”

From Поездка M.A.D в лагерь переселенцев в Коростышев в ноябре. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 12/05/2014 (127 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search