3 листопада, в суботу, з 9:00 до 14:00, в Міському центрі крові, за адресою вул. Максима Берлінського, 12 відбудеться донорська акції здачі крові. Запрошуємо всіх волонтерів і бажаючих до участі в акції.
Щороку наша акція збирає близько 100 донорів крові. Але у місті існує постійна нестача донорської крові. Зібрана кров надходить у лікарні, пологові будинки, де в даний момент терміново необхідна донорська допомога. Зазвичай Центр крові надає нам інформацію, куди була відправлена кров наших донорів.

Ми всі з вами усвідомлюємо важливість такої допомоги як донорство крові. І внесок кожної здорової людини у загальну справу зцілення хворих дуже важливий, адже ми всі з вами однієї крові. Хтось із пацієнтів лікарні, напружено чекаючи на допомогу, раптом дізнається, що десь там відбулася донорська акція, на яку прийшли донори добровольці, і кров його групи вже везуть в лікарню, і він скоро її отримає.
Ваші друзі, співробітники і близькі можуть бути цілком здоровими, придатними до донорства людьми. Можна зробити електронну розсилку про цю акцію. Будь-який внесок важливий. Якщо навіть одна людина прийде на акцію завдяки вашим старанням, це означає, що інший отримає життєво важливу допомогу! Якщо ви не маєте протипоказань до донорства, ми чекаємо вас на нашій акції!
Також медичний персонал відповість на будь-які питання з питань донорства і надасть результати аналізів крові на ваше прохання. Ви зможете більше дізнатися про стан вашого здоров’я. Завдяки нашим акціям кілька волонтерів дізналися про захворювання до появи явних симптомів і почали своєчасне лікування.
Під час акції заплановано дружнє спілкування, фуршет та благодійна безпрограшна лотерея.
На акції при собі необхідно мати паспорт!
Якщо Вас зацікавила ця інформація і виникли запитання щодо участі в даному проекті, ознайомтеся з більш детальною інформацією на сайті або за телефоном (067) 407-35-89.
Контакти Міського центру крові: (044) 440-60-11, (044) 440-91-81.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search