Наша акція «Ми з тобою однієї крові» відбулася!
За даними Київського центру крові в Києві потрібно в 5 разів більше донорів, ніж існує на даний момент.
Під час підготовки до акції:
– В соціальних мережах було зроблено 5229388 показів реклами і охоплена аудиторія в 969 467 осіб;
– Волонтери роздали 2800 буклетів, розвісили 60 плакатів;
– Зроблено 12 виступів перед аудиторією в 4500 чоловік.
В результаті в акції взяло участь 170 осіб! Близько 50 літрів крові було зібрано!
Звичайно, донорська акція – це справа відповідальна і серйозна. Але що заважає святкувати таку важливу подію? Святкувати з повітряними кулями, квітами та посмішками. Святкувати, що ми разом можемо допомагати комусь, святкувати, що Бог наділив нас здоров’ям і хорошим самопочуттям, святкувати, що ми здатні впоратися зі своїми страхами і байдужістю.
Ми раді були вітати на нашій акції донорів, які вже декілька років поспіль відвідують наші акції, і тих, хто переступив поріг Центру крові вперше. Приходили люди, які не можуть бути донорами за станом здоров’я, просто з бажання підтримати донорів, сказати теплі слова, піднести чай. Донори охоче записувалися в наш діючий банк донорів, щоб і далі допомагати дітям і дорослим. Атмосфера добра, гумору, взаємної допомоги не покидала будинок Центру крові протягом всієї акції.
Утвенко Світлана, співробітник Центру крові по роботі з донорами, не переставала посміхатися і говорити, що вони чекають наших акцій весь рік, і що донорство має бути саме таким: святковою і радісною подією для всіх. Адже ми приходимо дарувати найкраще, найдорожче, що є у нас!
А як були зворушені до глибини душі донори, що брали участь у безпрограшній лотереї, лотами, зробленими руками дітей, яким ми допомагаємо. Це були і сердечка, зшиті дітьми з інтернату №12, і малюнки дітей з онкологічного відділення Охматдиту, де великими літерами було написано: «Дякую!». Адже багато малюків вже знають, що без допомоги донора їм не вижити, вони бачать, що доводиться переживати їхнім батькам під час пошуку донорів, як вони радіють, коли донор знайдений. Деякі донори стрибали від радості як діти, витягаючи лот з правом на безкоштовну стрижку в «Студії зачісок Володимира Тарасюка», катанням на квадроциклі, картингу, квитком в кінотеатр та іншими цінними призами.
Фуршет сприяв підтримці прекрасної атмосфери, відновленню сил, дружнього спілкування, можливості затриматися, щоб ближче познайомитися з іншими донорами, організаторами акції. Дякуємо компанії «Білла-Україна» за безкоштовні продукти для нашого фуршету, які компанія надає п’ятий рік поспіль.
Ми сподіваємося, що та радість і любов, яка панувала на акції, обов’язково перейдуть до хворих, які отримають кров наших донорів. І це буде працювати на їх одужання, так само, як і сама кров.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search