“З 18 по 23 травня в місті Харкові вперше відбувалася тижнева благодійна донорська акція «Краплина надії», організована Благодійним фондом «Надія по всьому світові». Збір крові призначався для дітей онкологічного відділення міської лікарні №16.
Всього в акції взяло участь більше 80 осіб. Один з таксопарків міста прислав на акцію цілу зміну водіїв і менеджерів! Перед віконцем реєстратури іноді навіть виникали черги.
Волонтери допомагали лікарям розподілити потік бажаючих, направляючи їх в потрібні кабінети. На жаль, не кожному випала нагода здати кров, оскільки багатьом бажаючим після медогляду не було рекомендовано донорство на даний момент. Зате у всіх був шанс залишити свої координати в анкетах, що дозволяє стати донором після поліпшення стану здоров’я. Також ми почули безліч побажань до фонду частіше проводити подібні акції.
Керівник «Таксі-Експрес» Руденко Дарія: «Я здаю кров, тому що вона може саме зараз бути потрібна якійсь дитині, а у мене двоє своїх. Може, й моїм дітям хтось допоможе, так само безкорисливо! Керівництво таксопарку розпорядилося, щоб в наших машинах таксі звучала радіохвиля, по якій щогодини передається ролик, що закликає людей взяти участь у донорстві крові».
Дякуємо всім, хто відгукнувся на заклик стати донором крові для онкохворих дітей Харкова та області!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search