21 березня в м.Переяслав-Хмельницький (Київська область) відбулась супервізія двох терапевтичних груп, що працюють за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення». Супервізію проводила керівник і психолог проекту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова.
Заняття для 20-ти студентів ПТУ проводяться на базі Центру професійно-технічної освіти. З юнаками та дівчатами працюють 4 тренери, які в січні 2018 р. навчалися за даною методикою на тренінгу для психологів Києва та Київської області. Це Світлана Герасіна (Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, кафедра психології), Тетяна Кузьменко (психолог-консультант психолого-медико-педагогічної служби та викладач кафедри практичної психології Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, волонтер ГО «Інститут підтримки громадських ініціатив»), Світлана Коломієць (керівник ГО «Інститут підтримки громадських ініціатив», керівник Центру психологічного розвитку для дітей і дорослих «Діалог»), Віра Ніколаєнко (психолог Центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів, психолог-волонтер ГО «Інститут підтримки громадських ініціатив»).
Психологам працювати з підлітками непросто, у кожного з них є своя важка історія, пов’язана з військовими подіями на сході України. Діти освоюють нові для себе техніки, вчаться справлятися з нав’язливими спогадами, нічними кошмарами, занепокоєнням, страхами.
Кошти на навчання психологів за програмою «Діти і війна. Техніки зцілення» і на проведення терапії в Києві та Київській області були зібрані під час благодійного концерту «Гала Надії», який проводився в червні 2017 року Цюріху (Швейцарія) благодійною організацією «HOPE worldwide Zurich» і ансамблем «u l t r a S c h a l l».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search