30 травня 2015 року в Коростишеві (Житомирська область), в рамках пілотного етапу проекту «Рука допомоги», проведено перші терапевтичні заняття з дітьми, травмованими війною у Східній Україні.
Десять психологів приїхали до тимчасового табору для переселенців (внутрішньо переміщених осіб) зі Сходу України, розташованого на території санаторію «Тетерів» в м. Коростишів. Там вони провели два заняття з дітьми: для групи дітей молодшого віку (20 дітей, 6-12 років) і для групи підлітків (6 дітей). Заняття для батьків, у якому взяло участь 15 осіб, відбулося в той самий час, що і заняття з дітьми. Батьки обговорили з психологами посттравматичні симптоми у своїх дітей. Усі заняття тривали по 1,5 години. Після занять професійний тренер програми «Діти і війна. Техніки зцілення”” Наталя Подоляк провела консультацію для групи психологів.
Цього тижня наші волонтери-психологи знову поїдуть у Коростишів, де вони проведуть друге заняття. Всього в рамках пілотного етапу проекту заплановано провести 6 терапевтичних занять для кожної вікової групи дітей та батьків.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search