В суботу 06 червня 2015 року команда у складі восьми психологів та одного супервізора приїхала у Коростишів (Житомирська область), щоб провести в рамках пілотного етапу проекту «Рука допомоги» третій блок терапевтичних занять з дітьми, травмованими війною на Сході Україні.
Третє терапевтичне заняття було проведено у тимчасовому таборі для переселенців (внутрішньо переміщених осіб) зі Сходу України, що в м. Коростишів. Цього разу психологи провели терапевтичні заняття для трьох груп дітей: дві групи молодшого віку (віком 6-8 років і віком 9-11 років) і група підлітків. У кожній групі було до 10 дітей. На терапевтичному занятті діти вчилися керувати нав’язливими спогадами.
Було також проведено заняття для п’яти батьків. Батьки задавали багато запитань про власний психологічний стан і стан своїх дітей. Наші психологи приділили значну увагу запитанням і спробували відповісти на кожне. Батьки навчалися активному слуханню та емпатії, дізнавались як контролювати власні емоції та почуття, пов’язані з війною. В той день вони відкрили для себе просту, але досить неочікувану істину: кожен має інколи дозволяти собі плакати і говорити про свої страхи.
Наш супервізор і професійний тренер Любов Лоріашвілі проконсультувала та надала методичну підтримку на місці команді психологів. Цього тижня наші волонтери-психологи знову поїдуть у Коростишів, де вони проведуть наступний блок занять. Всього в рамках пілотного етапу проекту заплановано провести 6 терапевтичних і одне підсумкове заняття для кожної вікової групи дітей та батьків.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search