Тривають заняття для дітей 8-10 років за програмою «Діти та війна. Техніки зцілення» в місті Ірпінь Київської області. Заняття проходять в рамках проекту «Рука допомоги Україні» на базі Громадського Центру по Роботі з Внутрішньо Переміщеними Особами в м.Ірпінь. Щосуботи Центр збирає діток від 3 до 12 років і організовує для них цікаве та різноманітне дозвілля, де викладачі-волонтери займаються з ними творчістю і арт-терапією, спілкуються, а в перервах пригощають смаколиками і теплим чаєм.

На групу психологічної підтримки за методикою «Діти та війна» хлопчики й дівчатка приходять до Центру ось вже четверту суботу поспіль і з великим задоволенням, адже тут вони тренуються бути «босами» своїх страхів, кошмарних снів і нав’язливих спогадів, діляться своїми почуттями, освоюють дихальні вправи і практики для розслаблення, малюють свої страхи, щоб подивитися «їм в очі» і навчитися керувати ними. А в цю суботу, 10 листопада, під досвідченим керівництвом тренерів програми – Олексія Сухова і Світлани Фесик – почалися заняття й для батьків. Небайдужі до почуттів і доль своїх дітей татусі й матусі освоюють ті ж самі техніки самодопомоги, що і їх чада, говорять про свої почуття і переживання, вчаться слухати і чути своїх дітей і, звичайно ж, намагаються зрозуміти, як можуть бути корисними для дітей в умовах стресу, травми, важких обставин.

Окрема подяка американському фотографові Джозефу Семюелю зі штату Індіана за знімки кількох подій одного дня в Центрі і ці прекрасні дитячі емоції!

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search