В середу, 10 червня 2015 року, команда у складі семи психологів приїхала у Коростишів (Житомирська область), щоб провести в рамках пілотного етапу проекту «Рука допомоги» четвертий блок терапевтичних занять з дітьми, травмованими війною на Сході України. Заняття було проведено у тимчасовому таборі для переселенців (внутрішньо переміщених осіб) в Коростишеві. Психологи працювали із трьома групами дітей: наймолодшою (6-8 років), молодшою (9-11 років) і підлітковою.
Це терапевтичне заняття було сфокусоване на тому, як перебороти нічні кошмари і страхи, викликані гучними звуками, що нагадують постріли та гуркіт важкої артилерії, людський крик. Важливим і надихаючим є те, що між дітьми  і психологами розпочалась побудова відносин, заснованих на взаємній довірі. Діти охоче розповідали про своє життя в таборі. Вони також почали ділитися своїми спогадами про пережиті травматичні події.
Після занять наш супервізор і професійний тренер Любов Лоріашвілі проконсультувала та надала методичну підтримку на місці команді психологів. У суботу фахівці-психологи відвідають Коростишів знову, щоб провести наступну сесію терапії для дітей та їхніх батьків. Всього під час пілотного етапу проекту заплановано провести шість терапевтичних і одне підсумкове заняття для кожної групи дітей і батьків.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search