На даний момент в місті Лисичанськ Луганської області програма «Діти і війна. Техніки зцілення» (в рамках проекту« Рука допомоги Україні») працює одночасно в двох школах міста – №14 і №2. У школі №14 тренери Олена Шипілова і Олена Кравченко організували відразу 4 групи для учнів 5-х класів. Не дивлячись на те, що в школі відключено опалювання та припинені уроки, діти з радістю прибігають на заняття груп психологічної підтримки. Енергія, турбота і слова мудрості, ось що отримують вони тут.

У школі №2 заняття за програмою «Діти і війна. Техніки зцілення» проходять для восьмикласників. Сам по собі підлітковий вік не простий, а коли війна накладає свій відбиток, наслідки дуже сильно дають про себе знати. Тренери Інна Кравченко і Юлія Денищук з терпінням і вірою навчають підлітків прийняттю себе, щирості і технікам самодопомоги. Окрема подяка директору школи №2 Зінаїді Михайлівні Котовій за турботу про дітей і сприяння проведенню програми «Діти і війна» в цій школі.

22 листопада психологи проекту «Рука допомоги Україні» Ірина та Олексій Сухови відвідали обидві школи з супервізією і підтримкою для обміну досвідом та обговорення актуальних для цього міста питань. Бажаємо тренерам та учасникам занять успіхів і відмінних результатів!

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search