23 листопада в рамках проекту «Рука допомоги Україні» відбулась супервізія в селищі Гірське Попаснянського району Луганської області. Психологи проекту Ірина та Олексій Сухови провідали своїх друзів-тренерів програми «Діти і війна. Техніки зцілення» і передали їм новини та слова підтримки з усієї України.

Гірське знаходиться в 7 км від лінії розмежування. Жителі селища постійно чують звуки обстрілів. Багато будинків і дворів пошкоджені нещодавніми бойовими діями. Тренери Ірина Жадік і Людмила Романенко, які проживають в Гірському, проводять заняття за програмою «Діти і війна. Техніки зцілення» в місцевій дитячій бібліотеці. Діти 7-8 років із задоволенням малюють, старанно записують в блокнотики назви технік і практикують їх. Іноді здається, що вони ось-ось почнуть бешкетувати, адже такі маленькі ще, але ні – сидять, начебто їм кіно показують! Крім того ці діти дуже насторожено ставляться до дотиків: не звикли, щоб їх обіймали. Тому в заняття вводиться багато тактильних ігор, спрямованих на подолання цього страху і розслаблення.

Хочеться висловити особливу подяку тренерам! Проживаючи в зоні військового конфлікту і щодня відчуваючи особистий стрес і труднощі в обставинах, що склалися, вони тим не менше знаходять сили і віру, щоб підбадьорювати дітей і їх батьків, надаючи їм психологічну допомогу! Ваша праця важлива і дуже цінна! Сил Вам, терпіння, благополуччя і відмінних результатів в роботі!

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search