В суботу, 13 червня 2015 року, наші психологи приїхали у Коростишів (Житомирська область), щоб провести в рамках початкового етапу проекту «Рука допомоги» п’ятий блок терапевтичних занять з дітьми, травмованими війною на Сході України. Заняття відбулося у тимчасовому таборі для переселенців (внутрішньо переміщених осіб) в Коростишеві.
Психологи працювали із трьома групами дітей: наймолодшою (6-8 років), молодшою (9-11 років) і підлітковою. Кожна група складалася з 8-10 учасників. Цього разу терапевтичне заняття було зосереджене на реакціях тіла і розуму на стрес. Діти вчилися застосовувати техніки релаксації та гігієну сну, які допомагають впоратися з кошмарами.
У суботу психологи також провели третю сесію для групи з п’яти батьків. Вони розповідали про методи візуалізації і можливості їх використання для допомоги своїм дітям. На думку психологів, батьки потребують індивідуальної психологічної підтримки. Саме тому сеанси терапії для батьків є затребуваними.
Після занять наш супервізор і професійний тренер Наталія Подоляк проконсультувала та надала методичну підтримку на місці команді з 10 психологів. Цього тижня фахівці-психологи відвідають Коростишів знову, щоб провести наступну сесію терапії для дітей та їхніх батьків. Всього під час початкового етапу проекту заплановано провести шість терапевтичних і одне підсумкове заняття для кожної групи.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search