19 та 21 грудня 2018 року в рамках проекту «Рука допомоги Україні» в місті Мирноград Донецької області відбулись супервізії для тренерів програми «Діти і війна. Техніки зцілення». Керівник і психолог проекту Ірина Сухова і психолог Олексій Сухов відвідали терапевтичні групові заняття в загальноосвітній школі №4 (тренери Ольга Пославська і Євгенія Талькова) і в Навчально-виховному комплексі-гімназії (тренери Олеся Чепенко і Ліліана Гелих).

У цих групах займаються школяри 9-11 років. Серед них – діти з особливостями розвитку, діти з багатодітних сімей та сімей зі складними життєвими обставинами, переселенці і сироти. Зібрати увагу таких дітей дуже непросто, але ще важче завоювати їхню довіру і повагу. Вони привертають до себе і відштовхують одночасно, тому що вже не раз значущі для них дорослі зраджували їх або нехтували ними. Тому кожне заняття – це маленький крок до зцілення дитячого серця. Як розповіла тренерам одна з мам: «Я не знаю, що ви там таке робите на заняттях, але моя дочка стала грати в психолога. Вона садить іграшки в коло, обіймає їх по черзі і вчить якимось вправам».

А ще дітей дуже підтримали подарунки, які привезли з Києва Ірина та Олексій Сухови. Дітвора щиро пораділа такому приємному сюрпризу.

Бажаємо всім діткам і тренерам миру, сил, тепла та натхнення!

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search