20 грудня 2018 року в рамках проекту «Рука допомоги Україні» в Гірнику Донецької області відбулась зустріч Ірини та Олексія Сухових з Києва з Оленою Мирною і Мариною Федосовою – нашими невтомними, активними і чудовими тренерами програми« Діти і війна. Техніки зцілення».

Олена і Марина живуть в безпосередній близькості до зони бойових дій і проводять групові заняття «Діти і війна» з дітьми та дорослими з невеликих селищ і містечок Донецької області, куди не доїжджають гуманітарні місії і міжнародні фонди. Вони роздають нужденним гуманітарну допомогу від волонтерів фонду «Надія по всьому світові» та інших добрих людей з різних міст України, організовують для дітей свята з подарунками, їздять з ними в літні табори. Дивлячись на бідність і невлаштованість цього регіону, розуміючи масштаб потреб і необхідної допомоги, наші тренери не впадають у відчай, а з подвійним запалом беруться за справу: «Діти – це наше майбутнє, і ми дуже хочемо, щоб вони були здорові».

Ось, наприклад, в грудні Олена і Марина завершили черговий курс занять за програмою «Діти і війна» в професійно-технічному училищі міста Гірник для 22 юнаків і дівчат, яких навчили навичкам подолання стресу і наслідків травматичного подій і допомогли їм освоїти вправи для боротьби зі страхами і нав’язливими спогадами. Викладачі училища звернулися до фахівців з проханням провести такий же тренінг під час канікул для них. Що ж, щасливої дороги! Дякуємо Вам, колеги, за небайдужі і турботливі серця і нехай у Вас все вийде!

Висловлюємо також величезну подяку психологу і супервізору нашого проекту Катерині Бахметьєвій і дякуємо їй за підтримку програми в Донецькій області!

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search