У четвер, 18 червня 2015 року, наші психологи приїхали в Коростишів (Житомирська область), щоб провести в рамках початкового етапу проекту «Рука допомоги» шостий блок терапевтичних занять з дітьми, травмованими війною на Сході України. Заняття відбулося у тимчасовому таборі для переселенців (внутрішньо переміщених осіб). 6_korostyshev_1 Психологи працювали із трьома групами дітей: наймолодшою (6-8 років), молодшою (9-11 років) і підлітковою. Кожна група складалася з 8-10 учасників. Діти говорили з психологами про місця, яких вони уникають, тривожні звуки і пережиті травматичні події. Вони навчилися вимірювати рівень страху і планувати маленькі кроки на шляху його подолання, перестаючи таким чином уникати спогадів про те, що з ними відбулося.
Психологи також провели четверте заняття з групою із п’яти батьків. Сьогодні батьки працювали зі своїми власними почуттями та емоціями, використовуючи ті ж методи і техніки, що й діти.
Після занять наш супервізор і професійний тренер Наталія Подоляк проконсультувала та надала методичну підтримку на місці команді із 8 психологів. У суботу, 20 червня, психологи відвідають Коростишів знову, щоб провести останнє, підсумкове терапевтичне заняття.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search