У понеділок, 22 червня, відбулося урочисте вручення сертифікатів тренерам-психологам, які взяли участь у початковому етапі проекту «Рука допомоги». Кожен учасник отримав два сертифікати. Сертифікат, що засвідчує участь у проекті, вручила Ірина Сухова, координатор проекту і психолог БФ «Надія по всьому світові». Сертифікат від Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії (УІКПТ, Львів, Україна) про успішне проходження навчання за програмою «Діти і війна. Техніки зцілення» вручила тренер програми, практикуючий дитячий психолог і сімейний психотерапевт ММ «Добробут» Наталія Подоляк.
Директор БФ «Надія по всьому світові» Володимир Єрмаков привітав учасників із успішним завершенням навчального тренінгу та курсу терапевтичних занять і наголосив на тому, що лише завдяки спільним зусиллям психологів, волонтерів і партнерів Фонду ця благодійна ініціатива втілюється в життя. Також він підвів підсумки початкового етапу та розповів про майбутні перспективи співпраці у рамках проекту.
Від початку реалізації проекту минуло півтора місяця, і протягом цього часу 10 практикуючих психологів та психотерапевтів не лише навчилися працювати з травмованими дітьми за апробованою методикою «Діти і війна. Техніки зцілення», а й сформували команду однодумців. Згуртованість і взаєморозуміння команди підсилились завдяки результатам, досягнутим під час проведення курсу терапевтичних занять у Коростишеві.
Волонтери-психологи випромінювали оптимізм і розповідали, що надзвичайно задоволені своєю роботою й тим, яку користь методика вже принесла і ще приноситиме дітям і батькам, котрі пережили війну на Сході України.
Учасники зустрічі також привітали Наталію Подоляк з днем народження, який відбувся у неділю 21 червня. Приєднуємось до привітань і ми усі! Бажаємо миру, гармонії і тепла!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search