Психологи приватної практики з різних благодійних організацій і центрів психологічної допомоги, а також шкільні психологи та соціальні педагоги приїхали на триденний тренінг в Слов’янськ Донецької області, щоб навчитися технікам самодопомоги за програмою «Діти та війна. Техніки зцілення». 14 фахівців зі Слов’янська і Краматорська Донецької області, Кам’янського Дніпропетровської області та Золотого Луганській області навчалися у досвідчених тренерів з Києва – Ірини Сухової, Наталії Подоляк і Олени Божор. Всі учасники були дуже мотивовані і прийшли за дієвими інструментами для допомоги переселенцям, а також сім’ям, які проживають на сході України, де йшли або прямо зараз йдуть бої. Тренери разом зі своїми «студентами» переживали за їх близьких, які перебували на територіях, що зазнали обстрілу прямо під час проведення тренінгу. Ми дуже сподіваємось, що техніки зцілення допоможуть навченим фахівцям і їх підопічним подолати накопичений страх і важкі спогади, і що вони зможуть з надією дивитися в майбутнє.
Захід відбувся 7-9 жовтня завдяки підтримці проекту «Рука допомоги Україні».

Відгуки учасників:
Галина Супруненко, соціальний працівник (Слов’янськ, Донецька область): «Згадалося, що було 5 років тому. Усвідомила – в мені залишилась моя «війна». Опрацьовувала на собі техніки. Вони працюють!!! Актуально, тому що напевно у більшості мешканців Слов’янська є «своя війна». Сподобались всі техніки і мультфільми. Мало часу – хотілося продовжувати. Класні тренери, класна атмосфера. Дякую!»

Вікторія Яновська, психолог, школа №1 і №11 (Краматорськ, Донецька область): «Тема дуже актуальна. Корисно те, що було багато вправ, і була можливість пропрацювати кожну з них на собі. Всього вистачило! Дякую за практику і досвід. Я отримала матеріал, з яким можна швидко надавати допомогу іншим».

Світлана Савєнкова (Миколаївка, Донецька область): «Тема була корисною, так як дитяча травма є не поодиноким випадком, і корисно знати, як це зрозуміти і чим можна допомогти. Найкорисніше – це досвід, досвід з життя і досвід відпрацювання вправ. Все було добре і об’ємно. Подяка за вашу працю, досвід і хорошу атмосферу».

Анна Гапонова (Миколаївка, Донецька область): «Особисто для мене тема не є гостроактуальною, але вона спрямована на роботу з травмованими людьми і показала, як я, абсолютно не маючи унікальних дипломів і неймовірних нагород, можу допомогти людині, яка цього потребує. Гармонійне поєднання практики і теорії. Все було чудово. Ємко, просто, лаконічно поданий матеріал. Робота тренерів просто неоціненна!»

Ольга Безрук, психолог, Центр “Спілка Самаритян України” (Золоте, Луганська область): «На даному етапі мого життя – дуже актуально! За градусником – 10 балів. І для роботи, і особисто! Сподобалась вся програма в цілому. Дякую! Круто! Корисно! Ресурсно!»

Лариса Сушко, психолог, школа №16 та №12 (Краматорськ, Донецька область): «Для мене інформація дуже актуальна. У школах багато звернень по цій темі. Корисні малюнки, які допомогли опрацювати травматичну подію. Вправа «Драбина страху» була дуже ресурсною і практичною. Вдячна за все. Дякую за натхнення і силу для подальшої роботи з дітьми».

Анна Злобова, Краматорський навчально-виховний комплекс, школа №6 (Краматорськ, Донецька область): «Актуально на 100%. Найкорисніше – техніки і відповіді на питання. Не вистачило практичного опрацювання ведення групи: хотілося більше побути в ролі тренера і почути рекомендації. Це один з моїх найкращих досвідів відвідування подібних заходів завдяки рівню тренерів».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search