У жовтні в Сєверодонецьку Луганської області стартувало відразу кілька груп за програмою «Діти та війна. Техніки зцілення». Світлана Моргунова і Ольга Костіна проводять заняття в школі №7 з п’ятикласниками і їх батьками. Діти відкрито і емоційно діляться своїми травматичними історіями, з якими не кожен дорослий зміг би впоратися, і кожна історія зворушує до глибини душі. Тренери прикладають всі свої зусилля, щоб допомогти дітям і дорослим залікувати їх глибокі душевні рани.
У школі №16 Ярослава Танцюра і Ольга Бєлічкіна займаються з другокласниками. У групі провели тестування, встановили правила і цілі занять, а також налагодили перший теплий емоційний контакт. Не дивлячись на свій юний вік учасники налаштовані на плідну роботу.
Тема війни складна, але для цього регіону дуже актуальна. Охочих попрацювати з травмою війни в школі №5 багато – 19 дітей! І тренери програми Ірина Бернацька і Вікторія Тихонова роблять все можливе, щоб діти могли безпечно і довірливо ділитися своїми непростими історіями, і навчають їх технікам самодопомоги, які точно знадобляться в боротьбі з їх страхами, тривогою і нав’язливими спогадами.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search