19 вересня 2015 року, у Торонто (Канада), під час щорічного Українського фестивалю, волонтери “HOPE worldwide of Canada” представляли Міжнародний проект “Рука допомоги Україні”.
Група волонтерів організації налічувала понад 25 волонтерів різних національностей, які взяли участь у параді Українського фестивалю разом із сотнями інших учасників. А у приміщенні Української кредитової спілки представники організації розповідали відвідувачам фестивалю про проект і роздавали інформаційні листівки.
Як зауважив Тарас Куліш, керівник відділу міжнародних відносин “HOPE worldwide of Canada, “Канада перебуває у авангарді демократичних країн, які підтримують Україну. Тим не менше, ми не можемо забувати, що багато людей втратили свої сім’ї, свої домівки і постраждали від жахливих подій війни. Окрім гуманітарної допомоги, притулку та їжі люди, а особливо – діти, які безпосередньо постраждали від війни на сході Україні, потребують психологічної допомоги. Проект “Рука допомоги Україні” допоможе дітям подолати довгострокові наслідки посттравматичного стресового розладу. Підтримка українсько-канадської спільноти і канадського суспільства в цілому є дуже важливою, тому ми раді участі у фестивалі, одному із найбільших українських заходів у Північній Америці”.

“HOPE worldwide of Canada volunteers march in Toronto Ukrainian Festival parade and spread information about “Helping Hand for Ukraine” Project
Волонтери HOPE worldwide of Canada беруть участь у параді на фестивалі і поширюють інформацію про проект “Рука допомоги Україні””

From HelpingHandforUkraine Project at Toronto Ukrainian Festival. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 10/05/2015 (24 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search