7-8 листопада 2015 року Ірина Сухова, координатор і психолог Міжнародного благодійного проекту «Рука допомоги Україні» взяла участь у тренінгу «Діти і війна. Техніки зцілення» у Львові. Тренінг проводили співавтори методики – Вільям Юле та Лаура Томлінсон, а також їх колега Денис Угрин. На навчання було запрошено практикуючих психологів із різних регіонів України – Києва, Одеси, Харкова, Львова, Запоріжжя, Маріуполя та ін. Всього у тренінгу взяли участь 20 психологів.
Під час тренінгу відбулося обговорення питання вибору технік, які найкраще застосовувати в сучасних українських реаліях, коли війна все ще триває, люди поділені за політичними поглядами, батьки заклопотані щоденними турботами, а страждають від усього цього найменш захищені – діти.
Тренінг організовано Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії (м. Львів) та Інститутом психічного здоров’я Українського Католицького Університету. Особисту підтримку для проведення заходу надав д-р Денис Угрин (King’s College London), українець за походженням.

Довідка
Автори методики «Діти і війна. Техніки зцілення»

Вільям Юле (William Yule) – професор, директор-засновник клініки з проблем дитячого травматичного стресу у Лондоні, почесний член Британського психологічного товариства, член Європейської Федерації психології.

Лаура Томлінсон (Laura Tomlinson) – психолог фонду «Діти і війна», клінічний психотерапевт.

“Наш учасник – Ірина Сухова, координатор проекту “Рука допомоги Україні””

From Семінар “Діти і війна. Техніки зцілення”. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 11/10/2015 (7 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search