Українська кредитова спілка (Канада) надала грант на реалізацію третього етапу Міжнародного благодійного проекту «Рука допомоги Україні», який відбудеться протягом січня-березня 2016 року.
3-й етап включатиме тренінг «Діти і війна. Техніки зцілення» для соціальних працівників, практикуючих психологів та педагогів, а також терапевтичні заняття для дітей та батьків ВПО у Одесі та Одеській області.
Співпраця із грантодавцем у рамках проекту відбувається в рамках партнерства Фонду з канадською благодійною організацією «Надія по всьому світові» (Канада) (HOPE worldwide of Canada).

Довідка
Українська кредитова спілка (УКС) є фінансовим об’єднанням, створеним у 1944 р. для надання українській канадській громаді конкурентних фінансових продуктів та високоякісних послуг. Основоположною метою організації є сприяння збереження та розвитку української культури та добробуту української громади як внеску у зміцнення об’єднаного багатокультурного канадського суспільства. УКС має шістнадцять філій та пунктів обслуговування, розташованих по всій провінції Онтаріо.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search