16 січня 2016 року представники міжнародної благодійної організації HOPE worldwide (США) та канадської благодійної організації HOPE worldwide of Canada (Канада) представили проект «Рука допомоги Україні» на 1-ій Конференції з прав людини Highway Liberty 2016 «Непомічена гуманітарна криза в Україні: наслідки та рішення», що відбулася у Торонто.
Керівник Міжнародного координаційного центру “HOPE worldwide” з питань реагування на катастрофи Чарльз Хем і керівник відділу міжнародних відносин “HOPE worldwide of Canada” Тарас Куліш розповіли присутнім про проект «Рука допомоги Україні» і реагування організації у США, Канаді та Україні на гуманітарну кризу в Україні, потреби внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у психологічній та гуманітарній допомозі. Зокрема, Чарльз Хем повідомив, що проект допоможе покращити умови життя та психологічний стан ВПО в Україні і підвищити шанси українських дітей на повноцінне життя. Презентуючи результати проекту у 2015 році і плани на 2016 рік, Тарас Куліш наголосив на тому, що методика «Діти і війна. Техніки зцілення», за якою працюють психологи проекту, є унікальною, адже допомагає дітям справлятися з довготерміновими наслідками посттравматичних стресових розладів.
На заході були присутні українські дипломати: Надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді Андрій Шевченко та т.в.о. Генерального консула України в Торонто Людмила Давидович розповіли присутнім про державну допомогу вимушеним переселенцям. А фільм «The Displaced in Ukraine – A Point of No Return», який учасники конференції переглянули пізніше, яскраво засвідчив, що зробити для постраждалих треба ще дуже багато.
В Україні офіційно зареєстровано понад 1,6 мільйонів переселенців з Донбасу та Криму. Постійний член спеціалізованої моніторингової місії в Міжнародній комісії з прав людини (IHRC) Ярослав Дімнич зазначив, що урядом України зроблено недостатньо для вирішення проблем переселенців, оскільки від них приховано велику частину вільних будівель, які є на балансі Міноборони, Укроборонпрому, Профтехосвіти, Держслужби зайнятості та інших державних структур.
Присутні вшанували загиблих героїв хвилиною пам’яті на відзначення річниці трагедії у Донецькому аеропорту. Автор Сергій Лойко презентував свій роман про донецьких «кіборгів» – «Аеропорт». Бажаючі переглянули фотовиставку про Донецьке летовище та отримали автографи. Частину книжок передано до Суспільної служби українців Канади на програми допомоги Україні.
Під час конференції на реалізацію четвертого етапу проекту «Рука допомоги Україні було зібрано $4500 канадських доларів. Цю суму організація-партнер HOPE worldwide of Canada передасть нашому Фонду на проведення тренінгів та терапевтичних занять у Дніпропетровську за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення».
Загальний бюджет четвертого етапу проекту у Дніпропетровську складає $7950 канадських доларів. Тому ми продовжуємо збір коштів на проект.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search