10 і 19 лютого відбулися друге і третє терапевтичні заняття за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення» у Громадському центрі для внутрішньо переміщених осіб у м. Ірпінь, Київська область. Заняття для дітей та батьків ВПО проводили психологи БФ «Надія по всьому світові».
Діти вже роззнайомилися, почали ділилися в групі пережитими труднощами і важкими спогадами. Також психологи навчали їх, як можна заспокоюватися та контролювати свої емоції. За чашкою чаю батьки обговорили свої проблеми невлаштованості життя, невпевненості у майбутньому. Фахівці розповіли їм про негативні наслідки сильного стресу та психологічної травми.
Громадський центр для ВПО у м. Ірпінь Київської області відкрито у грудні 2015 року за сприяння Агентства ООН у справах біженців (UNHCR Ukraine). За даними місцевої влади, у місті Ірпені мешкають близько п’яти тисяч внутрішньо переміщених осіб. Діяльність Центру спрямована на їх інтеграцію у місцеву громаду, надання соціальних послуг, зокрема: юридичні консультації, гуманітарна допомога та психологічна підтримка, постійно діюча дитяча кімната та спеціальні програми для переселенців похилого віку

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search