24 лютого, 2, 9 і 16 березня відбулися чотири останні терапевтичні заняття за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення» у Громадському центрі для внутрішньо переміщених осіб у м. Ірпінь, Київська область. Заняття для дітей та батьків ВПО проводили психологи проекту «Рука допомоги Україні».
У курсі занять в Ірпені взяли участь 6 дітей і 8 батьків. Терапія проводилась з метою надання психологічної допомоги дітям, травмованим війною на сході України та окупацією Криму, у рамках реалізації другого етапу проекту. Результати проведених занять відчутні – завдяки набутим технікам і навичкам діти стали краще спати та «приручили» свої негативні спогади. У свою чергу батьки почали більш позитивно дивитися на життя, отримали заряд впевненості, стали ближчими до своїх дітей.
Громадський центр для ВПО у м. Ірпінь Київської області відкрито у грудні 2015 року за сприяння Агентства ООН у справах біженців (UNHCR Ukraine). За даними місцевої влади, у місті Ірпені мешкають близько п’яти тисяч внутрішньо переміщених осіб. Діяльність Центру спрямована на їх інтеграцію у місцеву громаду, надання соціальних послуг, зокрема: юридичні консультації, гуманітарна допомога та психологічна підтримка, постійно діюча дитяча кімната та спеціальні програми для переселенців похилого віку.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search