19, 21 і 26 березня 2016 року відбулися три останні терапевтичні заняття за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення» в санаторії «Барвінок» (м. Боярка, Київська область). Психологи проекту «Рука допомоги Україні» Світлана Фесик та Наталя Євстратьєва провели 14 занять – по 7 занять у двох вікових групах, молодшій і підлітковій. Терапію за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення» пройшли 29 дітей, з них – 14 підлітків та 15 дітей молодшого шкільного віку.
Як зазначають психологи, спочатку заняття проходили дуже складно, діти були недовірливі та неслухняні. Але тим ціннішими стали наступні результати терапії. Діти почали перемагати власні страхи, напруженість та агресію, набувати навичок управління власними почуттями і поведінкою. Психологам таки вдалося створити атмосферу довіри, встановити контакт з «важкими» підлітками.
У санаторії «Барвінок» на оздоровленні перебувають діти з важкими життєвими обставинами (сироти, з неблагополучних сімей тощо). В даний момент там знаходиться 54 дитини, з них 16 – діти ВПО (внутрішньо переміщених осіб). У терапевтичних групах більшість складали діти ВПО та діти, які пережили психологічні травми в мирному житті (жорстокість, насильство й інше). Дирекція санаторію «Барвінок» висловила вдячність БФ «Надія по всьому світові» та тренерам проекту за проведені терапевтичні заняття і турботу про дітей.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search