Психологи і команда БФ «Надія по всьому світові» взяли участь у дводенному тренінгу з ненасильницького спілкування, який відбувся 12-13 квітня у Києві. Тренінг проводила сертифікований тренер з ННС Ева Рамбала (Угорщина) в рамках проекту ГО «ВІДКРИТА ХАТА» – «Соціальна інтеграція через розвиток емоційного інтелекту і набуття навичок миротворення у школах на сході України».
Президент Фонду Володимир Єрмаков, координатор і психолог проекту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова, а також психолог-тренер проекту Олена Божор ознайомилися з методом ненасильницького спілкування, навчалися робити спостереження без критики чи упередження, висловлювати свої почуття і потреби, формулювати прохання.
В силу специфіки діяльності Фонду, зокрема реалізації проекту «Рука допомоги Україні», в межах якого здійснюється робота з дітьми переселенців, команда БФ «Надія по всьому світові» зацікавлена у вдосконаленні методів роботи із дітьми, їхніми батьками, а також з усіма людьми, які пережили травму війни. Даний тренінг, без сумніву, допомагає поглибити професійні знання, урізноманітнити їх новими підходами.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search