22 травня відбулося чергове п’яте терапевтичне заняття за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення» з групою дітей та групою батьків ВПО, які проживають у тимчасовому таборі для переселенців у санаторії «Куяльник» в Одесі. Попередні заняття, третє і четверте в рамках терапевтичного курсу, відбулися 8 і 15 травня відповідно.
У дитячій (9 дітей) та дорослій (9 батьків) групах знайомились із техніками релаксації. Тренери навчали учасників формувати позитивні думки. Вивчали цікаву і корисну тему – навички управління своїм тілом та емоціями.
Усі діти отримали терапевтичні набори для творчості, за що висловлюємо окрему вдячність нашим канадським партнерам і донорам – благодійній організації HOPE worldwide of Canada (Канада) і Українській кредитовій спілці (Канада).
Після занять відбулася супервізія для тренерів, під час якої самі волонтери практикували ті ж техніки, що і їхні підопічні, адже нашим тренерам теж потрібно долати негативні емоції та позитивно налаштовуватись.
Серія терапевтичних занять за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення» з дітьми, травмованими війною на сході України та окупацією Криму, та їхніми батьками (ВПО), які проживають на Одещині, проводиться у рамках реалізації третього етапу проекту «Рука допомоги Україні».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search