21 травня у Одесі відбулося четверте терапевтичне заняття за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення» з дітьми, травмованими війною на сході України та окупацією Криму, та їхніми батьками. Попередні заняття, друге і третє в рамках терапевтичного курсу, відбулися 14 і 17 травня відповідно.
Група дітей (11 осіб) вивчала різні техніки, які допомагають подолати важкі спогади, а також вимальовувала свої страшні сни. Із батьками (8 осіб) тренери обговорювали схожі теми, для того, щоб вони мали змогу допомагати своїм дітям закріплювати пройдений матеріал вдома.
Усі діти отримали терапевтичні набори для творчості, за що висловлюємо окрему вдячність нашим канадським партнерам і донорам – благодійній організації HOPE worldwide of Canada (Канада) і Українській кредитовій спілці (Канада).
Після занять тренери зібралися разом і обговорили свою діяльність. Також вони отримали професійні рекомендації супервізора, який був присутній на занятті і спостерігав за їхньою роботою. А ще учасники тренерської зустрічі поспілкувалися на тему подальшого розвитку програми в Одесі та Одеській області.
Заняття проводяться в рамках третього етапу проекту «Рука допомоги Україні» за організаційної підтримки партнерів Фонду – БФ «Дорога додому» і ГО «Асамблея».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search