Головний психолог і координатор проекту «Рука допомоги Україні» Ірина Сухова та Олена Соколовська, також регіональний представник фонду на заході України, взяли участь в IX-му Екуменічному соціальному тижні «Міграція: виклик для України», присвяченому питанню вимушених переселенців. Захід відбувся з 28 вересня по 02 жовтня 2016 року у Львові. На заході були присутні представники духовенства різних конфесій, державних органів влади, громадських організацій. Основним організатором виступив Український Католицький Університет.
Надзвичайно актуальні для України теми сьогодення були обговорені учасниками круглого столу «Роль церкви в роботі з вимушеними переселенцями». Представники усіх церков закликали бути толерантними до переселенців, не розділяти українців на «своїх» і «чужих», допомагати їм адаптуватися до нових умов. Присутні висловлювали думки про те, що лише консенсус громади і влади, громадських організацій, церков, ЗМІ та освітян зможе посприяти соціалізації внутрішніх переселенців в Україні.
Представники громадських організацій, зокрема, і БФ «Надія по всьому світові», регіональних центрів соціальних служб, центрів допомоги учасникам АТО і переселенцям мали змогу обмінятися досвідом та планами на найближче майбутнє.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search