22 грудня члени команди Міжнародного благодійного проекту «Рука допомоги Україні» зустрілися із представниками благодійної організації «Місія Подих Надії» у Мар’їнці (Донецька область). Під час зустрічі було обговорено можливості співпраці, зокрема, щодо навчання місцевих психологів роботі із дітьми за методикою «Діти і війна. Техніки зцілення», а також питання надання гуманітарної допомоги.
На сьогоднішній день Мар’їнка знаходиться в зоні бойових дій: щоночі відбуваються обстріли, люди ховаються у підвалах. За останніми підрахунками фахівців організації-партнера тут продовжують перебувати близько 170 дітей різного віку. У таких складних обставинах і діти, і їхні батьки потребують спеціалізованої психологічної допомоги.
Найближчим часом за сприяння БО «Місії Подих Надії» у місті розпочне роботу Центр соціально-психологічної допомоги для дітей і сімей. То ж БФ «Надія по всьому світові» планує співпрацювати з психологами – працівниками центру.

“Working meeting of “Helping Hand for Ukraine” project coordinator with potential partners in Maryinka. Робоча зустріч представників проекту «Рука допомоги Україні» із партнерами у Мар’їнці.”

From «Рука допомоги Україні» – зустріч із партнерами у Мар’їнці. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 1/21/2017 (62 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search