Ролик про тренінг «Прорив»

Відгуки учасників про тренінг:
«Дякую за відмінну організацію «Прориву»! Мені сподобалася дружня атмосфера, проста і сприятлива для пізнання себе і команди. Була можливість поспілкуватися з усіма. Цілі прориву настільки важливі, що повторити його не завадило б. Побачив свої недоліки і недоліки команди, а також наші сильні сторони! Йти разом до перемоги, підтримуючи один одного і не боятися змінювати тактику, знаходити найкращий варіант!».
Юрій Кондратенко

«Враження хороші. Сподобалася націленість вправ саме на командну роботу – їх фактично неможливо було виконати без спільних зусиль усієї команди. Ще сподобалися креативність: для виконання потрібно було проявити кмітливість, а також продуманість вправ, орієнтованих на виконання майже «на межі». Дякую за організацію!»
Юра Бернадін

«Прорив» мені сподобався. Дізналася трохи більше про себе. Завдання досить складні, такого не очікувала. Але в цьому теж плюс, інакше не було б почуття задоволення, що ми з цим впоралися. Вразила зміна в людях під кінець, коли ми вже все закінчили і просто ділилися враженнями. Хотілося зробити для них щось дуже хороше, відчувалася єдність. Засмутило, що були присутні не всі волонтери».
Юлія Удовенко

«Прорив» був гарний. Сподобалася організація цього дійства, навіть причепитися ні до чого! У чому допоміг – всі стали ріднішими, розкрилися характери, навчилися слухати один одного, довіряти. Можливо, ще не повністю навчилися, але заряд і прагнення до вдосконалення отримали! Думаю, добре було б провести емоційні і інтелектуальні тренінги».
Віктор Раковець

«Прорив» дуже надихнув і здивував – дійсно допоміг побачити себе та інших людей в команді, набагато більше зрозуміти одне одного. Була радість і гордість від того, що виходило виконати, на перший погляд, нерозв’язні завдання. Цей тренінг дуже допоміг згуртуватися і зміцнити відносини. Найскладнішим було завдання з самокатом – проходили 2 год – це було реальне випробування терпіння і довіри один до одного. Найвищий бал усім організаторам і помічникам – все було продумано, можна було повністю зосередитися на виконанні завдань і спілкуванні з командою. Дуже сподобалося, що завдання були не стільки на час, як на досягнення результату, що в кожному завданні був глибокий зміст. Сподобалося, що судді були неупередженими – якщо трапився «прокол» – повертали команду на старт. Це як у житті – ніхто не закриватиме очі на помилки. Взагалі, все дуже сподобалося і допомогло».
Марина Кондратенко

 

 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search