10-11 жовтня відбувся щорічний семінар для волонтерів Благодійного фонду «Надія по всьому світові». На семінар приїхали волонтери із різних міст України: Львова, Івано-Франківська, Дніпропетровська, Харкова, Харцизька, Донецька, Білої Церкви, Вінниці і Києва. Понад 120 осіб зібралися разом, щоб поділитися досвідом, отримати натхнення до реалізації нових ідей, навчитися служити людям.
Увесь перший день був присвячений розробці нових проектів для дитячих інтернатів і пансіонатів для літніх людей. Провідником у цій темі стала Марина Романенко, психолог, директор «Першої Дитячої Академії». Волонтери шукали відповіді на питання що таке волонтерство особисто для них і чому вони працюють волонтерами.
Волонтери обговорювали наскільки важливо кожному розуміти свою роль у програмі, бути навченим і підготовленим, здатним взяти на себе відповідальність за її реалізацію. Саме тоді волонтерська робота має такі очікувані чудові результати!
На другий день семінару Юрій Ковтонюк, євангеліст проповідував із Біблії про серце пастуха, яке не байдуже до своєї отари, іншими словами – до тих, хто потребує допомоги. Після цього учасники обговорювали тему спілкування, вирішення конфліктів, особистих кордонів і прихильності у відносинах з людьми в закладах, де працюють волонтери. Цей тренінг провела Любов Лоріашвілі, провідний спеціаліст Київського міського центру соціальних служб у справах дітей, сім’ї та молоді, а також її помічник Дмитро Малков.
На семінарі, як завжди панувала тепла і світла атмосфера доброти, посмішок, слів підтримки, натхнення, ідей.
Отож, розпочинаємо з новими силами та натхненням новий волонтерський рік!

From Ежегодный семинар для волонтеров 2015. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 10/15/2015 (77 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search