9-10 вересня відбувся навчальний семінар для волонтерів БФ «Надія по всьому світові» в Ірпені. У ньому взяли участь понад 140 волонтерів із різних міст України – Львова, Івано-Франківська, Харкова, Одеси, Вінниці та Києва.
Першого дня було організовано 4 майстер-класи, на яких учасники навчалися особливостям спілкування з людьми похилого віку, дітьми з інвалідністю, дітьми сиротами та людьми, які пережили психологічну травму війни. Своїми знаннями і досвідом у цій сфері ділилися тренери Руслан Бахтієв, Любов Лоріашвілі, Марина Сорокіна, Алла Грішина і Гульнара Семенова.
Другий день був присвячений темі волонтерської діяльності. Учасники отримали змогу переглянути та доповнити свої цілі, мотивацію для роботи волонтером, отримати відповіді на актуальні для них запитання. Дякуємо Шону Вутену за проповідь , а також Марині Романенко за кроки самопізнання, запропоновані під час тренінгу.

Відгуки учасників нашого семінару

«Для мене був цінним час, проведений там. Мене дуже підтримало, що першого дня ми могли вибрати навчання саме з тих питань, які близькі нам у служінні. Це дало можливість не розфокусовуватись, а більш заглибитися в процес ефективності служіння. Отримати відповіді і практичні знання від досвідчених фахівців. Урок Шона Вутена про служіння змусив задуматися і переглянути певні переконання в своєму серці. Хороші новини про проекти підтримують, радує те, що «Надія по всьому світові» росте, розвивається, адаптується до обставин».
Настя Порпленко, волонтер, м Харцизьк

«На такому заході була присутня вперше. Мене дуже підтримала атмосфера й те, що є така група людей, які хочуть думати не тільки про себе і втілюють це в життя … Для мене була дуже корисною вправа «логічні рівні» від Марини Романенко, – змогла більше зрозуміти свою місію як волонтера і в цілому. Завжди добре використовувати знання і досвід професіоналів, тому що в повсякденному житті часто немає розуміння, як зупинитися і подумати про своє призначення. Дуже вдячна за придбані знання, бажання ділитися своїм досвідом всім організаторам семінару!»
Наталія Маляренко, волонтер, м. Київ

«Семінар дуже хороший! Багато практичних речей. Дружня атмосфера. Прекрасні тренінги. Організатори – молодці!!!»
Євген Беконін, волонтер, м. Львів

«Дякую Руслану Бахтієву за прекрасний тренінг, який пройшов дуже динамічно, в сучасному, невимушеному стилі. Було цікаво брати участь у всіх завданнях, інформація легко засвоювалася і швидко запам’ятовувалася. Особисто я зрозуміла, що в серці ми повинні змінювати своє ставлення до людей з інвалідністю, щоб це відображалося в нашій лексиці, в нашій дружбі з ними, у наших вчинках».
Олена Малючкова, координатор команди волонтерів у школі-інтернаті в Мостищі, м. Київ

«Семінар дуже своєчасний. Перед початком нового сезону відчувалося, що потрібна підтримка і нове натхнення. Семінар виправдав усі наші очікування, було багато цікавого. Сподобалося, що був час, присвячений кращому розумінню наших підопічних, а також час, коли ми вникали в себе. Це теж важливо. Окреме задоволення для нас – місце проведення семінару в Ірпені».
Сергій і Олена Августинович, координатор команди волонтерів у пансіонаті для ветеранів праці на Жукова, м. Київ

«Хороший був час. На тренінгу Гульнари Семенової та Алли Грішиної навчання включало уривки з Біблії і тренінги. Час єдності, одного служіння. Мене надихнуло».
Світлана Черненко, волонтер, м. Київ

«Марина Романенко, як завжди, молодець: відповіді на питання були дуже чіткими і конкретними, і хоча для мене логічні рівні дали, можливо, не так багато користі, оскільки в цілому я по життю знаю, чого хочу, і чого мені не вистачає (принаймні, вважаю, що знаю це), але я розумію, наскільки це важливо, – знайти відповідь на питання «Хто я?», можливо, це важливіше, ніж багатьох занять підряд».
Юрій Бернадін, волонтер, м. Київ

«Це був особливий час: осмислення і насичення тим важливим, що необхідно кожному, хто має дивовижну можливість брати участь у програмах для людей з інвалідністю».
Сергій Кондрат, координатор команди волонтерів в 15-му інтернаті, м. Київ

«Навіть не знаю … я отримала відповіді на всі питання, які я задавала і не задавала собі. Завдяки тренінгу Люби Лоріашвілі я прийняла рішення, як поводитися з дівчатами з інтернату».
Катя Карікова, волонтер, м. Київ

«Хочу висловити свою подяку організаторам та учасникам семінару волонтерів БФ «Надія по всьому світові». Була доброзичлива атмосфера, яка надихає на нові знайомства і підтримку вже наявних, що допомагає обмінюватися цінним досвідом. Професійні спікери, такі як Марина Сорокіна та інші, розширили сферу знань (теорія) і умінь (вправи), після чого хочеться скоріше застосувати це на практиці, щоб бути корисним людям, які цього потребують».
Марина Іваненко, волонтер, м. Київ

«Учасники тренінгу – люди з відкритими серцями і добром усередині. Така аудиторія – подарунок для тренера! Волонтери активно включилися в роботу, швидко і ефективно виконували завдання, максимально допомагали один одному, задавали багато питань. Турбота про тренера відчувалася повсюдно, це дуже приємно. Дякую за добрі слова і радість співпраці» Це був один із найкращих днів у моєму житті».
Руслан Бахтієв, тренер «Світ без кордонів»

«Хочу подякувати за те, що запросили в таку гарну компанію. Враження залишилися найприємніші. І ще, я вже давно не бачила стільки усміхнених людей!»
Марина Сорокіна, тренер «Хоробре серце»

«Мені все дуже сподобалося!»
Анна Людна, волонтер, Київ

«Величезне дякую співробітникам БФ «Надія по всьому світові» за чудово організований семінар. Не дивлячись на велику кількість інформації, її подача була дуже органічною і легкою для сприйняття. Атмосфера була просякнута Божою любов’ю один до одного і надією для тих людей, які нас з нетерпінням чекають».
Ірина Хортова, волонтер, Київ

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search