22-23 вересня відбувся щорічний навчальний семінар для волонтерів Благодійного фонду «Надія по всьому світові». На цей раз в Пущі-Водиці! Свіже заміське повітря, запах соснового лісу, спів птахів, ранкова роса – як раз ті ресурси, які були так необхідні нашим учасникам і дозволили їм «підзарядитися» новими силами і енергією. Не дивлячись на першу осінню прохолоду в ці вихідні, погода порадувала: частину семінару нам вдалося провести на природі, поніжитися в променях все ще теплого сонечка.

А зібралося в цьому році на наш захід понад 130 волонтерів з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Львова. Було цікаво познайомитися з командами, які служать в різних дитячих інтернатах і будинках для людей похилого віку з різних куточків України. Кожна група мала можливість розповісти про свої програми, проекти, яскраві ідеї і прекрасних людей, які щиро дарують свою любов нужденним.

Крім спілкування і обміну досвідом між командами, в перший день семінару відбувся навчальний тренінг на тему «Конфлікти та їх вирішення». Волонтери, які працюють в дитячих інтернатах, практикували отримані знання з психологом, мотиваційним спікером і директором Першої Дитячої Академії Мариною Романенко. Говорили про причини виникнення конфліктів і способи реагування на них, про межі і простий алгоритм виходу з кризової ситуації, а також дізналися безліч секретів здорових відносин між дорослими і дітьми. А з тими, хто служить літнім людям в будинках для людей похилого віку, своїм досвідом ділилися християнський психолог і ведуча Клубу для старшого покоління Гульнара Семенова, а також психолог і директор київського центру «Сходження» Наталія Лапицька. Фахівці розповідали волонтерам про почуття й емоції в конфліктах, їх поважне та коректне вираження, вчили навику «активного слухання» і прояву емпатії до співрозмовника, говорили про прощення і вибачення в ситуаціях, коли «поранив ти» і «поранили тебе».

Запального вогнику та веселощів у другий день додали шалені ігри з Миколою Шутем: незабутнє відчуття повернення в безтурботне дитинство, де можна від душі сміятися, співати, бігати, кричати! Микола Миколайович – тренер по ігровій майстерності, дитячий композитор, поет, автор книг, кандидат педагогічних наук, доцент ХНПУ ім.Г.С.Сковороди, доктор філософії, творець і ведучий розважальних і навчальних програм. А ще – неймовірно талановита, харизматична, мотивуюча, світла, весела і позитивна людина! Наш фонд дякує кожному з тренерів за Ваш труд, час, присвячений нам, і небайдужі серця! Дякуємо за Ваш світ і досвід!

Віримо, що отриманого заряду енергії, нових ідей, тепла і любові учасникам заходу вистачить на цілий рік. Бажаємо вам, дорогі наші волонтери, продовжувати наповнюватися любов’ю і знаннями, дарувати їх нужденним людям, бути світлом в цьому світі!

Відгуки учасників:
Світлана Шепель (Київ): «Дуже актуально, корисно, практично, насичено – кожна хвилина проведена з користю! Дуже надихнули презентації команд!»

Катя Дяченко (Львів): «Я дуже дякую всім організаторам за професійну підготовку на віщому рівні та за серця, наповнені любов’ю, добром і світлом».

Регіна Кучерук (Одеса): «Отримала багато матеріалів – ігор, які здорово перевірити з дітьми. Приємно вчитися у Миколи Миколайовича: позитивний, професіонал своєї справи, глибоко розуміє психологію дітей і дорослих. Дуже сподобалися ігри, які не дають почуття програшу і смутку, всі учасники залишаються позитивними».

Сергій Бєляєв (Одеса): «Дуже вдячний організаторам! Дуже вдячний спікерам! Дуже вдячний Ірині Іванко за смачні обіди!»

Алла Петрук (Київ): «Були цікаві практичні завдання протягом двох днів, які можна застосовувати щодня в будь-якій сфері життя».

Олена Гудзь (Білогородка, Київська обл.): «Теми, які піднімалися, дуже актуальні для мене. Блок М. Романенко, П. Голуба, Н. Шутя – все дуже відгукнулося, дуже багато тем для роздумів і це те, що необхідно впроваджувати в життя і в волонтерське служіння».

Ліна Жигуліна (Київ): «Дуже дякую за прекрасні семінари! Це було цікаво і повчально! Отримала багато ресурсів для роботи з дітьми, а також з людьми похилого віку!»

Катя Карікова (Київ): «Ігри дуже допомогли! Давно так цілий день не сміялася! Дякуємо!»

Стас Кондрат (Київ): «Тренінги були актуальні і корисні. Кожен ведучий зробив великий внесок, дуже круто розібрали тему конфліктів. Дякую організаторам семінару і кожному, хто зробив свій внесок у нього, щоб він пройшов максимально наповнено!»

Богдан Дикий (Київ): «Чудовий час з чудовими тренерами. «Усвідомленість» від Марини Романенко була дуже актуальною. Переосмислив існуючу у мене конфліктну ситуацію і визначився зі своїми діями щодо виходу з неї».

Іван Середа (Київ): «Надихнувся метою і способом життя ведучих, переглядаю особисті цінності і погляди на життя. Хочу жити для інших і дарувати Божу любов за допомогою пожертвування особистого часу і можливостей. Дякую!»

Тетяна Кобець (Київ): «Я наповнилася світлом, любов’ю, силами для подальшого служіння. Познайомилася з новими волонтерами завдяки іграм. Спасибі, що піднімаєте питання цінностей, пріоритетів, єдності – це важливо для зближення і порозуміння волонтерів в командах».

Андрій Поліщук (Київ): «Неймовірна подяка за відмінну організацію графіка, часу. Дуже інформативно, як для новачків у волонтерській діяльності, так і для більш досвідчених. На всі питання були дані відповіді. Неймовірно приємна атмосфера, повна тепла і уваги. Все пройшло на високому професійному рівні. Організатори, Ви кращі!»

Володимир Мось (Київ): «Стан, який я відчув, пройшовши цей семінар, неможливо описати словами: мотивація, натхнення, любов, радість, тепло, щастя, знання, впевненість. Це лише небагато з того, що можна сказати про семінар».

Надія Смотрітєль (Черкаська область): «Щиро дякую організаторам та спікерам семінару! Отримала необхідну в роботі волонтера інформацію. З нетерпінням чекаю наступного року, наступної конференції!»

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search