14-15 вересня 2013 року у м. Ірпені відбувся щорічний всеукраїнський семінар волонтерів БФ «Надія по всьому світові». Він зібрав понад 130 осіб з Києва, Вінниці, Донецька, Кишинева та Мінська. Цього року програма була насичена практичними заняттями, що дозволили закріпити отримані знання.
Головною темою заходу став розгляд досить популярного в наш час виду діяльності – добровільної участі в соціальних програмах. Волонтерство як можливість реалізувати свій особистісний потенціал приносить найкращі плоди, коли люди, які надають допомогу іншим, мають правильні орієнтири та цілі, заради яких вони готові ділитися своїм вільним часом і засобами з нужденними людьми. Під керівництвом досвідчених фахівців учасники семінару вчилися розуміти свої мотиви і призначення, вчилися бути відповідальними, правильно розподіляти час і сили, бачити надихаючі перспективи своєї праці.
Величезна подяка викладачам семінару, з якими нас пов’язує вже багаторічна співпраця – Марині Романенко, директору Першої дитячої академії, і Ларисі Самсоновій, керівнику центру для дітей з функціональними обмеженнями «Родина».

“Нашим удивительным волонтерам посвящается :)”

From Ежегодный семинар волонтеров 2013 (г.Ирпень). Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 10/15/2013 (133 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search