Завершилась серія авторських семінарів для подружніх пар та тих, що зустрічаються, «І жили вони довго і щасливо». Кожна з шести зустрічей проходила один раз на місяць протягом цілого дня, щоб партнери могли плідно попрацювати над відносинами в парі, по-новому поглянули на себе і один на одного, повчилися прийняття, нових навичок взаємодії і стали щасливішими. Назви семінарів були запозичені з казок. А, як то кажуть, «сказка – ложь, да в ней намек, добрым молодцам урок» (в перекладі рос.)… І казкотерапія зіграла в цих зустрічах не останню роль. Адже кожен хоче жити довго і щасливо з коханою людиною, але щоб цього досягти, потрібно попрацювати і самому стати героєм і перемогти своїх особистих драконів!
Багато відкриттів відбулося за ці півроку. Найцікавіші відкриття учасники зробили про себе. Адже якщо ми самі не розуміємо причину своїх слабкостей і недоліків, хочемо бути не тими, ким є, а кимось ідеальним в нашій уяві, – то в результаті намагаємось-намагаємось, як краще, а виходить «як завжди». Як сказав апостол Павло в Новому Заповіті в своєму листі до Римлян: «Бо що я виконую, не розумію; я бо чиню не те, що хочу, але що ненавиджу, те я роблю» (7:15). Адже зламану ногу не змусиш бути рівною: як ні намагайся – її треба лікувати. Те саме відбувається і з нашою душею. І цим якраз і займаються психологія і душепіклування. І коли людина робить кроки в прийнятті самої себе, їй набагато легше стає приймати свого партнера, і в результаті індивідуальної та спільної роботи відносини починають зцілюватися. Це ми і спостерігали в процесі програми.
Так учасники тренінгів досліджували свої мотиви, почуття, бажання і потреби, вчилися створювати в парі безпечну атмосферу, висловлювати свої думки, брати відповідальність за свої почуття і вчинки, визначати і вибудовувати свої кордони, тренувалися захищати свою пару від внутрішнього і зовнішнього негативного впливу. Вони малювали, відповідали на питання, дивилися епізоди з фільмів, багато міркували, ділилися один з одним своїми інсайтами, опрацьовували безліч технік і вправ, сміялися і плакали, дивувалися, мріяли, ставили цілі і т. д. Загалом, попрацювали на славу!
Багато зусиль доклали і організатори заходу! Від щирого серця хочеться подякувати Наталії Ткаченко – за казкову атмосферу і оформлення тематичної фотозоні для кожного окремого семінару, Андрію Головасі – за чудові фото-шедеври та фотосесії, нашим дорогим волонтерам Олені Кудріній, Павлу Ткаченко, Наталїї Шевченко – за чаювання з солодощами та технічну підтримку, а також компанії «Архітектурне агентство Полякової» за особливе частування для всіх учасників. Окрему подяку висловлюємо авторам і ведучим нашої програми, чудовому подружжю і психологам Сергію і Ані Гребцовим. Щиро вам дякуємо! Радіємо, що наш Благодійний фонд «Надія по всьому світові» став ідейним натхненником цього проекту і допоміг втілити його в реальне життя! А всім учасникам наших семінарів бажаємо жити довго і щасливо! І не зупиняйтесь на досягнутому!
«Просіть – і буде вам дано, шукайте – і знайдете, стукайте – і відчинять вам; бо кожен, хто просить – одержує, хто шукає – знаходить, а хто стукає – відчинять йому» (Матвія 7: 7-8).

Відгуки учасників:
“В наших відносинах з подругою ми побачили багато плодів, якісь речі закріпили і навчилися чогось нового, по-іншому поглянули один на одного, нам стало простіше приймати один одного і проявляти любов”. (Євген)

“Найціннішим стало навчання в парі, після чого завжди було, що обговорити. Окрема подяка за атмосферу кожного тренінгу”. (Наталя)

“Дякую! Щоразу щось більше розуміла про себе. Ці інсайти роблять життя кращим”. (Наталя)

“Цікаво проходити навчання удвох. Багато що дізналися про себе і один про одного, над чим можна спільно працювати без будь-якого сорому і комплексів. Дякую”. (Діма)

“Мені сподобалося. Дружня, приємна, весела атмосфера, різні цікаві теми порушувалися, краще розуміння себе та іншого. Дякую”. (Леся)

“Дуже дякую всім-всім-всім, хто вкладав свої сили, час і інші ресурси в ці семінари! Був дуже корисний і ефективний час! Змінився на краще погляд на життя, з’явилося краще розуміння себе і партнера. Дуже сподобалась арт-терапія”.

“Для мене було важливо розуміти, що немає такого у відносинах, де можна просто спочивати на лаврах, але рухатися вперед разом захопливо і цікаво. Мені сподобалась атмосфера, практичні завдання, влучні уривки з фільмів, мультфільмів, обговорення, арт-терапія. Взагалі, так коротко вражень не опишеш, тому що це шлях, пройдений за півроку, як насіння, має проростати в щоденній роботі над стосунками. Вдячна кожному, хто вкладав серце, час, зусилля, фінанси, частину себе в цей проект. Хай Господь веде вас надалі у вашому служінні! Це безцінний досвід, спасибі!” (Люда)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search