26 травня у Виноградарському лісі зібралося більше 100 волонтерів та організаторів в передчутті нових випробувань, нових перемог, емоцій і переживань.
Тренінг готувала команда організаторів, яка налічувала близько 20 осіб. Кожен вніс частину свого серця і своїх сил, щоб «Прорив» відбувся!
БФ «Надія по всьому світові» традиційно щороку організовує командний тренінг «Прорив» для всіх волонтерів.
«Прорив» це не просто гра або квест, це тренінг, головна мета якого – побудова команди! У тренінгу немає переможців і переможених. Тут важлива злагодженість роботи всієї команди! Кожна команда проходить свій власний шлях падінь і злетів, набуває свій досвід і свою перемогу!

Відгуки учасників:
«Якщо говорити про нашу команду, то мені дуже сподобалося, як ми працювали разом. Так виходило, що на кожному етапі хтось брав на себе лідерство, і команда йшла за ним. Кожен етап був підібраний для різних якостей характеру, десь треба було проявити більше зібраності, десь уважності й терпіння, але в підсумку для досягнення мети потрібна була єдність в команді та підтримка один одного. На мій погляд, найважливішим було не просто проходження етапу, а те ставлення один до одного, з яким ми долали випробування. Незважаючи на результат, головне було зберегти підтримку, єдність, любов».
Діма Полубок, учасник

«Організація була відмінна! Команда дуже класна! Сподобалося, що при виконанні завдання всі прислухалися один до одного. Було почуття єдності, і це дуже підтримувало!».
Денис Горбач, учасник

«Цей «Прорив» – просто бомба! Величезне дякую організаторам! Якщо говорити про проходження етапів, то мені здається, що труднощі згуртували й об’єднали нашу команду ще сильніше. А чим більше в нас командного духу, єдності, дружелюбності і віри, тим ефективнішими ми будемо в інтернаті, тим більше любові і підтримки зможемо подарувати діткам. Завдяки «Прориву» я побачила, що мені треба вчитися більше слухати і підтримувати лідера; не вибирати найлегший шлях для себе, а вибирати той, який допоможе всій команді і принесе результат; не засуджувати інших за їхні помилки, а надихати і підтримувати – це більш ефективно; не боятися робити помилки, щоб бути більш рішучою, і займати лідерські позиції при потребі, йти вперед, навіть якщо 100 разів треба повернутися до старту і почати все спочатку; ніколи не здаватися! Обожнюю нашу дружню команду волонтерів Трипільського інтернату. Друзі, ви молодці!».
Оля Шикалова, учасник

«У вправі, де я була суддею, перед командами ставилося завдання про порятунок світу від екологічної катастрофи. Цікаво, що, слухаючи умови, найчастіше у команд виникали думки, що це нереальне завдання, але коли вони за нього бралися, то, проходячи через помилки, проби, зусилля, абсолютно всі команди справлялися з ним. При цьому примудрялися зробити все простіше і швидше, ніж очікували. А все тому, що працювали командою!».
Юля Удовенко, суддя

«Прорив» став гарною традицією Фонду. Це надихаючий час для волонтерів. Дуже цікаво спостерігати за характерами учасників тренінгу, за характером самої команди. Хтось сильніший, хтось слабший, але в підсумку виходить, що не в силі – сила (!), а в тому, як люди вчаться поважати один одного, знаходити спільний знаменник, пробують різні варіанти, якщо щось не виходить. Найбільше мене надихнула повага і підтримка, яку учасники проявляли один до одного під час проходження завдання».
Леся Гордієнко, суддя
Error: An access token is required to request this resource.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search