З привітністю та гостинністю ми, київські волонтери, зустрічали друзів з Вінниці, Львова, Одеси, Харкова, Харцизька. Наш семінар став доброю традицією, і ось, вкотре зібрав однодумців, тих, хто горить справою благодійності, разом.
Протягом всього семінару погода була сприятливою. Було приємно вийти під осіннє ласкаве сонечко, посидіти на травичці, подихати повітрям соснового лісу.
150 волонтерів провели два незабутні дні поруч з прекрасними досвідченими людьми в своїх сферах, знаходячи відповіді на свої хвилюючі питання, наприклад:
– Як досягати в спілкуванні з дітьми та дорослими глибини?
– Як провести заняття цікаво?
– Як бути з важкими підлітками?
– Які цінності варто прищеплювати дітям?
– Чому діти не слухаються дорослих?
– Як розвивати і коригувати дітей з ДЦП?
– Як бачать світ люди з різними дефектами зору?
– Як подбати про самотніх і літніх людей?
– Як взаємодіяти з людиною в інвалідному візку?
Історія з життя Тетяни Ковальчук нікого не залишила байдужою. 20 років тому нещасний випадок посадив її, молоду симпатичну дівчину, в інвалідне крісло, а зараження крові загрожувало її життю. Але вона знайшла в собі сили жити далі і подолати свою неповноцінність. Зараз вона – активний член громадської організації із реабілітації інвалідів, мама двох дітей, і її життєрадісності можна повчитися. Історія її життя вразила волонтерів, деякі зі сльозами слухали її розповідь, а в кінці її розповіді зал аплодував стоячи.
Другий день був неймовірно насичений практичним навчанням. Були організовані 5 класів, в яких викладали люди з колосальним досвідом роботи у своїй сфері, професіонали і фанати своєї справи.
Волонтери були налаштовані навчатися. Це було видно з атмосфери активного діалогу: задавали питання, домовлялися про подальшу взаємодію з тренерами, активно обговорювали почуте на перервах. Це відзначали і самі тренери.

Дякуємо усім, хто взяв участь в семінарі і його підготовці!

Відгуки тренерів
«Рідко зустрічаюся з такою аудиторією – люди живі, цікавляться, небайдужі».
Євген Свет

«Я Вам дуже вдячна за запрошення, це для мене було дуже вчасно. Вчора у нас в гостях у центрі реабілітації дітей з ДЦП була дівчинка Олена, яка в неділю була присутня на семінарі. Вона подружилася з волонтерами і їй дуже сподобалося. Дякую Вам».
Лариса Самсонова

«Якщо охарактеризувати одним словом те, що відбувалося на вашому семінарі – багато тепла! Я вдячна за запрошення і можливість взяти участь в ньому».
Тетяна Ковальчук

«Дякую всім за надання можливості приємно провести час та спілкуватися з такими активними молодими людьми».
Віталій Любота

«Я думаю, що це чудово. Сподіваюся, це допоможе вам у вашій діяльності. Ви робите добру справу».
Хенінг Еріксон

Відгуки учасників
«Семінар був дуже затребуваний, корисний, ефективний. Відкрив велику реальність і відкоригував мої можливості впливати на дітей».
Кондратенко Юра

«Знання, отримані під час тренінгу Лариси, необхідно знати не тільки волонтерам, а й тим, хто доглядає літніх людей та людей з особливими потребами. Розуміючи особливості, легше знайти шляхи впливу та підтримки. Дякую за надану можливість навчатися».
Завада Оксана

«Мені семінар в цьому році допоміг побачити ще більш широку і глибоку картину потреб підлітків. Кожне завдання, гра, тематичний матеріал були підготовлені на професійному рівні, жваво й цікаво. Дякуємо за допомогу, енергію і підтримку».
Дудченко Анна

«Дуже сподобався семінар. На частині, яку вела Тетяна Ковальчук, була готова плакати. Дякую, що запросили її. В цілому, щиро дякую за атмосферу, величезні зусилля і час, вкладені в організацію тренінгів. Багато волонтерів просто в захопленні від можливостей навчатися».
Проніна Наталія

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search