15 вересня в Ірпені відбувся навчальний семінар волонтерів БФ «Надія по всьому світові». Ми були раді вітати 150 волонтерів з Києва, а також гостей з Харкова, Львова, Одеси, Вінниці, Донецька.
Було два дні «повного завантаження» – багато спілкування, свіжого повітря в чудовому сосновому лісі, багато посмішок, і море нової інформації. У нас була можливість заглибитися в себе і вивчити свої цінності, потреби і життєві установки. Це допомогло більш чітко розуміти мотиви своєї діяльності як волонтера, визначати потреби людей, з якими ми працюємо. Важливо також мати таку якість як асертивність (здатність людини відстоювати свою точку зору, не порушуючи моральних прав іншої людини, оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини) – цьому ми також вчилися на тренінгах. Другий день був присвячений створенню нових проектів, вибору місця, де кожен волонтер зможе трудитися найефективніше.
Висловлюємо щиру подяку Шону Вутену за духовне вчення, Марині Романенко за тренінг і спільну розробку нових волонтерських проектів, співробітникам Київської міської соціальної служби у справах сім’ї та молоді – Любові Лоріашвілі, Олені Синиці, Вірі Дрізо, Ірині Гулак за тренінги. Дякуємо організаторам семінару і вам, дорогі наші волонтери, за прекрасну атмосферу доброти, небайдужості та оптимізму, і – бажаємо успішного волонтерського року!

Error: An access token is required to request this resource.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search