Холодним зимовим вечором, 23 грудня 2012 року, відбулася благодійна вистава «Лети, метелику!». Її зіграли діти театральної студії «Крила» для збору коштів на лікування своїх однолітків, хворих на рак.
Ми зібрали 13 370 грн.!
Гроші передані в гематологічне відділення клініки Охматдит, на них вже куплені дорогі ліки і реагенти для відділення. Звіт можна переглянути тут.
Щиро дякуємо всім, хто відгукнувся і взяв участь в організації та проведенні благодійної вистави! Спасибі дітям-артистам за чудову, світлу історію, яка зворушила серця глядачів! Спасибі вам, дорогі наші глядачі, адже разом ми зробили диво!
Вистава «Лети, метелику!» розповідає про долю дівчинки, яка несподівано потрапляє в онколікарню, де такі ж діти, як вона змагаються зі страшною хворобою. Вона зіштовхується лицем до лиця зі страхом смерті, фізичними стражданнями, самотністю, адже друзі її залишили, а батьки не говорять усю правду. Залишається сподіватися тільки на диво, і воно з’являється в обличчі хлопчика, який теж лежить у цій лікарні. Дивного хлопчика, бо, крім страшного діагнозу, він має ще й небайдуже добре серце. Його простота, здатність радіти простим речам, мудрість і вічна надія – ось рецепт зцілення для душі. Разом із зусиллями лікарів, любов’ю батьків і Бога відбувається диво! Дівчинка одужує, і її життя повертається. «Я не знаю, що зі мною буде далі, – каже героїня, – ніхто не знає. Але що б не сталося, я хочу, щоб моє життя пройшло недарма. Я хочу залишити добрий слід в житті іншої людини!»
У театральній студії «Крила» працюють 15 підлітків і 18 дорослих волонтерів. Ми показуємо спектаклі в дитячих будинках, інтернатах для інвалідів, будинках престарілих, відділеннях лікарень.
Запрошуємо всіх на наші вистави!

“Выступление студии в Мастер классе”

From Благотворительный спектакль “Лети, бабочка!”. Posted by БФ “Надежда по всему миру” on 1/17/2013 (20 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search